Wyzwanie 90 dni

Zacznij pracować nad swoim ciałem już dziś, a dzięki naszemu indywidualnemu programowi fitness.
Już w 90 dni zobaczysz w lustrze zupełnie inną kobietę.

Prowadzenie indywidualne

  Dietetyczka Elle Byart

Jest dietetykiem specjalizującym się w dietach ketogenicznych/ Lchf, dzięki którym pomaga pacjentom z problemami z gospodarką węglowodanową, insulinoopornością, cukrzycą, dobierając dla nich diety, które mogą stanowić ogromne wsparcie w procesie leczenia. Interesuję się również wpływem diety na remisję chorób autoimmunologicznych – głównie choroby Hashimoto, ale również celiakii, reumatoidalnego zapalenia stawów, a także łuszczycy. 

 ,,Pomagam osobom, które czują się ciągle zmęczone, nie mogą schudnąć, mimo stosowania różnego rodzaju diet, maja problemy z koncentracją, snem, czy wypadającymi włosami. Na podstawie mojej wiedzy oraz obserwacji moich klientów wierzę, że zmiana diety i stylu życia oraz odpowiednia suplementacja przynoszą świetne efekty.”

 

 

Swoją praktykę opiera szczególnie na aktualnych badaniach naukowych i stale się udoskonala, biorąc udział w rozmaitych konferencjach i szkoleniach z dziedziny ketozy. 

Elle komponuje jadłospisy, uwzględniając preferencje żywieniowe i styl życia danej osoby. Jako dietetyk holistyczny, zdaje sobie sprawę, że nie istnieje jedno rozwiązanie dobre dla wszystkich, czy też magiczna pigułka, która będzie leczyć wszystkie choroby. 

Szeroka wiedza dietetyczna zdobyta zagranicą pozwala jej spojrzeć na klienta całościowo, dzięki czemu każdego klienta traktuje indywidualnie, analizując aktualny stan zdrowia na podstawie wywiadu i wyników badań laboratoryjnych. 

,,Koncentruje się na całej osobie, uznając, że każdy jest wyjątkowy, a zatem ma wyjątkowe potrzeby. Celem jest zjednoczenie odżywczych, fizycznych, emocjonalnych, psychicznych, środowiskowych i duchowych elementów życia klienta w celu uzdrowienia i poprawy samopoczucia, a nie tylko szybka utrata tkanki tłuszczowej.”

Plan dietetyczny

Jedna Decyzja Zmieni Twój Cały Świat
sam-moqadam-hIOnaAscoj0-unsplash

Wybierz swój
pakiet

Oferuję ciągłe wsparcie i motywację w procesie zmiany nawyków żywieniowych. Stawiam na edukacje klienta, tak aby po zakończonym odchudzaniu każdy potrafił sam komponować swój jadłospis i rozumiał, jaki wpływ ma odżywianie i właściwy dobór produktów żywnościowych na stan zdrowia oraz samopoczucie.

Prowadzenie Dietetyczne

PLN 179

netto/miesiąc
Mentoring żywieniowy

PLN 549

netto/3 miesiące
BONUS: Dowolny wybrany ebook
Prowadzenie Dietetyczne

PLN 349

netto/2 miesiące

Błyskawiczne rezultaty

Dotrzymujemy obietnic i jesteśmy ekspertami w swoim fachu – wystarczy, że podążysz wskazaną ścieżką.

Przyjemny proces

Z naszym personelem nie ma rzeczy niemożliwych. Naszą jakość budujemy na wsłuchiwaniu się w Twoje potrzeby!

Zdrowy postęp

Zadbamy nie tylko o Twoją fizyczność, ale również o siłę psychiczną i spokój ducha.  Zależy nam na Twoim sukcesie.